به مناسبت هفته جهادکشاورزی جمعی از پرسنل مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اشکذر با فرماندار محترم شهرستان اشکذر دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اشکذر، در چهارمین روز از هفته جهادکشاورزی، نشستی صمیمی با فرماندار شهرستان اشکذر با حضور مدیر، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جمعی از کارمندان مدیریت جهادکشاورزی برگزار گردید.

«محمدعلی شاه‌حسینی» در این نشست با اشاره به اقدامات اثربخش این مجموعه در ارتقا سطح و وضعیت کشاورزی اظهار داشت: جهاد سازندگی به‌عنوان یادگار امام (ره) باکار و فکر جهادی فعالیت خود را آغاز نموده و اکنون نیز با همین شیوه به هم‌وطنان خدمت‌رسانی می‌کند.

فرماندار اشکذر بابیان اینکه اندیشه‌های امام خمینی در ایجاد حرکت جهادی در نظام و انقلاب اکنون در مقام معظم رهبری متبلور شده است تصریح نمود: می‌طلبد کارکنان این سازمان نیز با بهره‌گیری از روحیه جهادی در تداوم نقش اثرگذار این مجموعه به مردم اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی کار جهادی را ازخودگذشتگی توأم با تلاش مضاعف و صدق نیت توصیف و خاطرنشان کرد: هر جا نگاه، فکر و برنامه جهادی در امری صورت گرفته در جامعه ماندگار و برای شهروندان مفید بوده است.

این مقام مسئول روستاها و فعالیت در آن را به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین اقدامات جهاد کشاورزی برشمرد و عنوان داشت: یقیناً کار و تلاش مضاعف پرسنل این سازمان علاوه بر پویایی سبب ماندگاری ساکنان روستاها شده که این مهم شایسته تقدیر است.

فرماندار اشکذر با تحسین از فعالیت مؤثر اداره جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر در اجرای طرح‌های دانش‌بنیان با بهره‌مندی از نقش بی‌بدیل مردم ابراز امیدواری کرد: با توجه به اهمیت و لزوم توجه به مقوله کاهش و مدیریت مصرف آب به‌ویژه در بخش کشاورزی این طرح‌ها به قوت و جدیت بیشتری نسبت به گذشته استمرار یابد.

 

اخبار وزارت جهاد کشاورزی

خبرخوان یافت نشد